2019 m. gegužės 26 d., sekmadienis
Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Į pradžią

NEĮgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba
          prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Kodas 300121001,
Švitrigailos g. 11E,
03228 Vilnius,
tel.: (8 5) 233 3320,
faks.: (8 5) 233 2469,
el. p.: info@ndnt.lt
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2011-05-01
Iš viso: 3751953
Šiandien: 62
Dabar: 37
 
Naujienos ir įvykiai
NDNT ir STT susitarė dėl konkrečių bendradarbiavimo veiksmų
2018-01-26

NDNT deda dideles pastangas galimos korupcijos prevencijai. Aktyviai dirba Antikorupcinė komisija, vyksta mokymai, vykdomos įvairios Antikorupcinės programos priemonių plano priemones, veikia vidinės priimamų sprendimų kontrolės mechanizmas, patvirtintos NDNT darbuotojų deramą elgesį reglamentuojančias tvarkos ir taisyklės, kaip elgtis susidūrus su galima korupcinio pobūdžio veika.

NDNT stengiasi įgyvendinti visas Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo numatytas priemones. NDNT direktorius M. Žymantas, kalbėdamas apie priemones galimai korupcijai užkardyti, sako: „Stengiuosi daryti įtaką įstaigos antikorupcinei aplinkai ir ugdyti nepakantumą jai. Tačiau to nepasieksi tik teisės aktų nustatytais reikalavimais, organizacinėmis ir profesinėmis normomis, juk tai labiau asmeninės moralės ir brandos reikalas. Kita vertus, aš, kaip įstaigos vadovas, neturiu teisės aktų suteiktų įgaliojimų tirti korupcinio pobūdžio veikų, taikyti išimtinai teisėsaugos institucijoms suteiktų kovos su korupcija priemonių ir metodų, imituoti nusikalstamos veiklos modelio“.

Aptarti šių problemų šiandien, sausio 25 d., M. Žymantas susitiko su Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus pirmuoju pavaduotoju Žydrūnu Bartkumi ir šios tarnybos Antrosios valdybos, koordinuojančios visų STT teritorinių valdybų vykdomą baudžiamąjį persekiojimą, viršininku Daumantu Pociumi. Susitikimo metu aptarti konkretūs STT ir NDNT bendradarbiavimo veiksmai, sutarta, kad NDNT darbuotojui susidūrus su galimu korupcijos atveju jis galės nurodytu telefono numeriu paskambinti tiesiogiai į teritorinę STT valdybą, kurios pareigūnai operatyviai reaguos į pranešimą ir atvyks į įvykio vietą.

NDNT dar kartą pabrėžia, kad netoleruoja jokių korupcijos apraiškų, nes tai menkina tiek daro žalą valstybei, tiek pačios NDNT prestižą.

Primindami, kad nusikaltimą daro taip pat tiek kyšį duodantis, tiek tam tarpininkaujantis asmuo,  o šmeižimas ar melagingas kito asmens kaltinimas taip pat užtraukia baudžiamąją atsakomybę, informuojame, kad susidūrus su galimai korupcinio pobūdžio veikomis NDNT, pranešti galite NDNT  Antikorupcinei komisijai raštu (Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie SADM,  Švitrigailos g. 11E, Vilnius), elektroniniu paštu antikorupcine.komisija@ndnt.lt; užpildant pranešimo formą interneto svetainėje www.ndnt.lt.; visą parą pasitikėjimo telefonu (8 5) 260 8371. Apie galimas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas taip pat galima tiesiogiai informuoti Specialiųjų tyrimų tarnybą.


Atgal Naujienų archyvas

Spausdinti
Naujienų prenumerata


 
 

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba
prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą
prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 
kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Sprendimas: Idamas
Naudojama Smartweb sistema